PIVAB EELTÖÖALAD

Tootekood: 323111

Laost otsas

Kirjeldus:

PIVAB AB on loodud 1976 aastal ja on sestsaati töötanud loomaks parimaid värvikambreid, mis töötavad nii tavatingimustes, kui ka väga äärmuslikes keskondades. Tänaseks on Pivab kambreid paigaldatud kõikjale Euroopasse, Põhja-Ameerikasse ja isegi riikidesse nagu Angola, Aležeeria, Saudi-Araabia, Hiina ja Tai.

Pivab on tuntud üle terve maailma, kui värvikambrite tootmise üks tippudest. Seniajani on paigaldatud tuhandeid PIVAB värvikambreid alates autodele mõeldud kambritest, kuni veesõidukite-, lennukite- ja rongikambriteni välja. Mitte üksgi tööstusharu pole liiga raske või keerukas ja Pivabi asjatundlikus on asendamatu. 

 

AITAME TEID UUE VÄRVITÖÖKOJA PROJEKTEERIMISEL JA MUUTA OLEMASOLEV TÖÖKODA EFEKTIIVSEMAKS.

 

PIVAB eeltööalad on tähtis osa korralikust keretöökojast. Sõiduki ettevalmistamine värvimiseks nõuab palju aega, puhast ja praktilist töökeskkonda. Vastavalt kliendi soovile on võimalik tellida erilahendusi, mis arvestavad kasutaja soove ja hoone võimalusi. See tagab täiusliku tulemuse. Saadaval on ka siinidel süsteemid, mis lihtsustavad sõiduki külgsuunalist liigutamist kambrisse.

 

Kõrgkvaliteetsed komponendid

Pivab kasutab oma toodete juures ainult tuntud ja kvaliteetsete tootjate komponente, nagu näiteks ABB, Schneider ja Phoenix Contact. See tagab kõrge kvaliteedistandardi ja varuosade lihtsa ja kiire kättesaadavuse.

 

 

Küsi kindlasti ka lisainfot meie müügikontorist info@pintavari.ee , koos leiame Teile parima lahenduse.

Palun oodake hetk!