SPANESI VÄRVIKAMBRID MICHELANGELO

Tootekood: 53MICEL

Laost otsas

Kirjeldus:

Michelangelo värvikambrites kasutatav tehnoloogia on tipptasemel, mis paigutab selle värvikambri kategooria tippu.

Värvikamber on saadaval erinevas mõõdus ning kohandatav vastavalt kliendi vajadustele ja soovidele erinevate lisadega.

Peamised ja eristavad omadused on järgmised:

  • Otsepõlemiskambriga gaasipõleti: kiire ja efektiivne otsepõlemiskambriga modulaarne gaasipõleti max võimsusega kuni 420 kW. Kasutegur 100%. Võimaldab säästa kuni 40% küttekuludelt võrreldes tavapärase soojussalvesti ja põletiga.
  • Mootorite juhtimine läbi inverterite, mis võimaldab kontrollida automaatselt värvikambri rõhku ja reguleerida õhuvahetust erinevates töörežiimides.
  • Ülemised ja alumised tuled.
  • Õhuvahetus reguleeritav 6000 - 34000 m³/h
  • Juhtpaneel

Juhtimispaneel võimaldab töötajal lihtsalt ja mugavalt juhtida värvikambri tööd ning salvestada erinevaid tööprotsesse. Täisautomaatne energiaarvestussüsteem koos võimalusega jälgida värvikambri tööd üle interneti. Hoolduse vajaduse ja rikete teavitus, mida on võimalik jälgida üle interneti.

  • Kiire ja efektiivne plaat-tüüpi soojussalvesti eemaldatavate paneelidega, mis võimaldab säästa kuni 50% küttekuludelt. Eemaldatavad paneelid tagavad värvikambri efektiivsuse nii sooja kui külma ilmaga.
  • Värvikamber on kohandatav vastavalt kõige erinevamatele kliendi vajadustele

AITAME TEID UUE VÄRVITÖÖKOJA PROJEKTEERIMISEL JA MUUTA OLEMASOLEV TÖÖKODA EFEKTIIVSEMAKS

Olla kliendile konsultant tähendab teada, mis on töökojale oluline ja kuidas planeerida värvitöökoda.

Koostöös Spanesi tehnilise planeerimisbürooga kavandame täpsed tehnoloogilised lahendused , mis arvestavad lisaks energiasäästu ja keskkonnakaitset. Teostatud projektid on selged ja arusaadavad, tänu tänapäevasele tarkvarale, mis võimaldavad teha maksimaalselt nähtavaks komplekti kuuluvad seadmed. Tänu aastatepikkusele kogemusele kere- ja värvitöökodade osas suudame pakkuda klientidele parimaid lahendusi.

Vaata lisa Spanesi kodulehelt SIIT!

Palun oodake hetk!